Výrobky

Sypkoviny Poptávka

FUNKCE – OMAK – HYGIENA – MODERNÍ spánek

Jsme výrobci sypkovin, tedy tkanin, určených pro výrobu přikrývek a polštářů. Zaměřujeme se na sypkoviny, určené pro péřové náplně. Naše sypkoviny mají dlouhou životnost, měkký omak, jsou hygienické a v noci tiché jako váš spánek.

 

Lůžkoviny Poptávka

SOLITUDE *****

Naše ložní soupravy jsou tou udělenou hvězdičkou mnoha hotelům a Vaší domácnosti. Jedná se o hvězdičku ve vaší ložnici, máte jí na tváři, když v noci spíte a v oku, když se ráno probouzíte a žijete svůj den.

Košiloviny Poptávka

100% MATERIAL – 100% QUALITY – 100% COMFORT - MAN of the day

Naše košiloviny jsou to opravdovou klasikou. Pohodlné, nemačkavé, elegantní, odolné a trvanlivé. Přesně takové jako jsou muži, kteří je rádi nosí jak v Evropě, tak v arabských zemích Perského zálivu.

Africký damašek Poptávka

DESIGN – COLOR – EFEKT – EMOCE – YOU are the MAGIC of the day

Vyrábíme módní tkaniny, určené pro africký trh. Díky naší velmi ojedinělé a speciální technologii výroby dosahujeme jedinečných vlastností a úžasných efektů. Lidé, oblečení v našich tkaninách, jsou krásní, atraktivní, sebevědomí a moderní. Pro každý vzor, vytvořený našimi designery, hledáme tu nejlepší barvu a teprve v tomto spojení je výrobek dokonalý a jedinečný tak, jako je osobitý a jedinečný každý náš zákazník v Africe.  

Oděvní tkaniny Poptávka

PROTECTION-COMFORT-QUALITY-PEOPLE need your JOB

Vy můžete pracovat. Vaše povolání je náročné, zachraňujete životy, pomáháte lidem, opravujete stroje, stavíte mosty, doručujete zásilky, bráníte hodnoty. Všichni na vás spoléháme, vy se spolehněte na naše oděvní materiály, které vyrábíme ze 100% bavlny a směsí PES/ba. Navrhujeme, barvíme a upravujeme tak, abyste se cítili přesně jak potřebujete k vaší práci

Pokud vás zajímá více o našich produktech, nebo
máte nějaké doplňující dotazy, určitě nás neváhejte kontaktovat

Kontaktujte nás

Zpracovávám...